Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Rozliczenia Podatkowe Marynarzy

Data dodania: 2018-03-29
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 
Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Zielmachowicz świadczy pomoc prawną marynarzom wykonującym swoją pracę na podstawie kontraktów zawieranych z zagranicznymi armatorami.Oferujemy rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentację przed Urzędami Skarbowymi oraz wszelką pomoc niezbędną marynarzom i ich rodziną.Prowadzimy również bloga z aktualnymi informacjami prawnymi dotyczącymi marynarzy.Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skontaktuj się z nami.Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Zielmachowicz

Śląska 53 lok. B202 / B203

81-304 Gdynia

+48 797 392 234

kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl

http://radcaprawny-trojmiasto.pl
Kontakt
+48 797 392 234

kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl

http://radcaprawny-trojmiasto.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kartuski - powiat w środkowej części województwa pomorskiego z siedzibą w Kartuzach. W skład powiatu wchodzą gminy: Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno i Żukowo, zajmując powierzchnię 1121 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Rezerwat Jar, Kaszubski Park Krajobrazowy czy Ogród Botaniczny w Gołubiu. Do atrakcji turystycznych zaliczyć należy: punkty widokowe (Ławka Asesora nad brzegiem jeziora Karczemnego w Kartuzach, Góra Sobótka, Góra Jastrzębia w Ostrzycach, Szczelina Lechicka z widokiem na jeziora kaszubskie i  Wieżyca), szlaki turystyczne (Szlak Kartuski i czerwony Szlak Kaszubski), Bunkier Ptasia Wola, Elektrownię Wodną w Rutkach oraz Komnatę Solną w Gołubie. Turystów przyciągają także: Centrum Sportów Zimowych w Koszałkowie, Pole Golfowe w Tokarach, Kaszubski Park Miniatur, Zoo – egzotyczne Kaszuby, ale także zabytki architektury - Dwór Rodziny Wybickichw Sikorzynie oraz Sanktuarium Maryjne w Sianowie i Kościół Klasztorny w Żukowie.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze rolnictwie i przemyśle, ale znaczny wpływ na rozwój gospodarki w tym powiecie ma również turystyka i działalność usługowa.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola